- 13%

Сет ланче и алка детелинка

Original price was: 800.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Материјал: челик.
Боја: сребрена
Должината се подесува, максимум 45цм/ Должина на алка: максимум 20цм

Нема на залиха

Категории ,

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

TOP

X