Трослојно ланче нерѓосувачки челик

600.00 ден

Материјал: челик.
Боја: златна
Должината се подесува, максимум 45цм

600.00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
Категорија

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

TOP

X