Ланче Choker

700.00 ден

Материјал: челик
Боја: сребрена
Должината се подесува, максимум 44цм

Ланче Choker

700.00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
Категорија

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

Ланче Choker
Ланче Choker

TOP

X