Кристално ланче од челик

900.00 ден

Материјал: челик.
Боја: сребрена/ златна/ шарено
Должината се подесува, максимум 39цм

Боја
Choose an option

900.00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категории ,

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

TOP

X