Ланче со камче

599.00 ден

Боја: златна

Материјач: челик/ stainless steal

Должината на ланчето се подеусва. Максимум должина: 49цм

Нема на залиха

Категорија

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

TOP

X