- 13%

Трослојно ланче синџир

Original price was: 400.00 ден.Current price is: 350.00 ден.

Материјал: челик
Боја: златна
Должината се подесува, максимум 44цм

Нема на залиха

Категорија

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

TOP

X