- 33%

Ланче срце

Original price was: 900.00 ден.Current price is: 600.00 ден.

Материјал: челик.

Должина: маскимум 40цм- 37 цм (должината се подесува)

Боја: сребрена

Нема на залиха

Категорија

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

TOP

X