Sale

Ланче со срциња

500.00 ден600.00 ден

Материјал: челик
Боја: сребрена со розеви камчиња
Должината се подесува, максимум 54 цм. Ланче со 3 срциња 45,5 цм

Варијанта
Choose an option

500.00 ден600.00 ден

Нема на залиха

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категории , ,

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

TOP

X