Ланче синџир и сајла

500.00 ден

Комплет две ланчиња кои можат да се носат и одделно.

Материјал: челик.
Боја: сребрена
Должината се подесува, максимум должина на синџир: 44цм, максимум должина на сајла 50цм.

Нема на залиха

Категории ,

Free

Worldwide Shopping

100%

Guaranteed Satisfaction

30 Day

Guaranteed Money Back

Достава до врата

Достава до вашиот дом

Бесплатна достава

За нарачки над 1.500 денари

Брза испотака

Испорака од 3 до 5 работни денови

TOP

X